Pomagam kobietom w budowaniu pewności siebie i sięganiu po swoje marzenia.

Edyta Raclawska - Trener rozwoju osobistego

Cześć! Fajnie, że tu jesteś!

Nazywam się Edyta Racławska. Jestem tu po to, aby pomóc innym kobietom zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości. 

Znasz bajkę o Kopciuszku? 

Kiedyś sama byłam jak Kopciuszek. Zawsze posłuszna, obowiązkowa, w dodatku wrażliwa i delikatna. Gdzieś głęboko czułam, że jestem wartościowym człowiekiem… ale jednocześnie brakowało mi stabilnego poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Bardzo bałam się sama podejmować decyzje. Najpierw musiałam wszystkich zapytać o zdanie – najlepiej kilka razy.

Wszędzie szukałam akceptacji. Chciałam być lubiana, fajna – tak po prostu. Bałam się stawiać na swoim, bo bałam się odrzucenia. 

Jako Kopciuszek dzielnie czekałam na Matkę Chrzestną, która mnie weźmie za rączkę i zaprowadzi do Księcia. A Książę mnie zauważy, doceni i zobaczy jaka jestem wspaniała.

Tak się nie stało. Niestety w realnym świecie do Kopciuszka zamiast księcia na białym koniu przychodzi kryzys, depresja, stany lękowe, załamanie, poczucie bezradności. 

Nie chcę tego dla Ciebie ani żadnej innej kobiety. 

Chcę, aby kobiety wierzyły w swoją wartość, stały się pewniejsze siebie, pozwalały sobie na rozwój. Chcę, aby moje Klientki przestały być Kopciuszkami czekającymi na księcia i same brały to, czego pragną. To moja misja.

W jaki sposób pracuję?

W swojej pracy korzystam nie tylko z wiedzy i doświadczenia, ale również z metod coachingowych i metod pracy z osobami w kryzysie.

Każdą klientkę prowadzę przez proces głębokiego poznania siebie i swoich wartości. To na tej podstawie budujemy fundament pewności siebie. 

Pracuję nad tym, co aktualnie moja klientka przeżywa, nad tym z czym sobie nie radzi. Pokazuję jej różne perspektywy, różne możliwości. 

Jedną z najważniejszych kwestii jaką podejmuję to praca z Krytykiem Wewnętrznym. Chociaż wolę nazwę Gremliny.  To Gremliny są odpowiedzialne za perfekcjonizm, niekończącą się listę zadań, prokrastynację, poczucie, że jest się gorszym czy ciągły brak zadowolenia z siebie.

Stworzyłam nawet specjalny test: Poznaj swojego Gremlina! Możesz go zrobić zupełnie za darmo zapisując się na mój newsletter – wystarczy kliknąć tutaj.

Jakie efekty mają moje klientki?

  • Dostrzegają swoją wartość i stają się pewne siebie
  • Wiedzą jak radzić sobie z silnymi emocjami i stresem
  • Zaczynają realizować swoje marzenia i cele
  • Są bardziej świadome siebie
  • Osiągają sukcesy zawodowe, a często nawet znajdują odwagę by zmienić pracę
  • Stają się asertywne
  • Potrafią stawiać granice
  • Wiedzą jak uciszyć wewnętrznego krytyka.
Edyta Raclawska - Trener rozwoju osobistego

Kim jestem prywatnie?

Jestem szczęśliwą kobietą po trzydziestce. Jestem w szczęśliwym związku, prowadzę dwie firmy i marzę o owczarku niemieckim. Lubię pracę w rytmie slow i w zgodzie ze sobą.

Przyjaciele mówią mi, że jestem odważna i podejmuję odważne decyzje. Ja tego tak nie odbieram. Wszystkie moje decyzje są bardzo przemyślane i tego samego uczę moje klientki.

Znajomi podkreślają też, że jestem bardzo spokojna, opanowana i można przy mnie ukoić nerwy.

Moja praca to moja pasja! Ale w wolnym czasie tańczę w rytmach latino i relaksuję się przy malowaniu po numerach.

Blog

Tutaj znajdziesz artykuły z wiedzą i ćwiczeniami dotyczącymi m.in pewności siebie, rozwoju, poczucia własnej wartości i krytyka wewnętrznego (Gremlinów). Tutaj możesz obejrzeć moje archiwalne relacje z Instagrama pełne wiedzy, a w sekcji "odrobina prywaty" możesz poznać mnie bliżej.

Co łączy pączka i Krytyka Wewnętrznego?

Co łączy pączka i Krytyka Wewnętrznego?

Czy pączek i Krytyk Wewnętrzny mają coś wspólnego? MAJĄ! Tłusty Czwartek to idealny dzień, aby się o tym przekonać. W rodzinie Krytyka Wewnętrznego jest Gremlin zwany KONTROLEREM.    Jego pasją jest ustalanie norm i standardów, według których POWINNAŚ żyć:...

Czy często siebie obwiniasz?

Czy często siebie obwiniasz?

 Pamiętasz wszystkie swoje dawne błędy w stosunku do bliskich? UWAGA! W Twojej głowie zamieszkuje Gremlin Obwiniacz! Ten rodzaj Krytyka Wewnętrznego, utkwił w przeszłości i wypomina Ci wszystko to, co Ci nie wyszło. W końcu masz być kochającą córką, oddaną żoną i...

Gremlin Perfekcjonista

Gremlin Perfekcjonista

  Perfekcjonistka? Halo, czy to Ty? Oj znam Twój ból doskonale! Gremlin Perfekcjonista, dba o to, aby Twoje zadania były wykonane na wysokim poziomie. Wszystko za co się bierzesz powinno być oznaczone hasłem „najwyższy standard”. Łącznie z tym jak wyglądasz, jak...