Edyta Raclawska - Trener rozwoju osobistego

Chcę, aby kobiety wierzyły w siebie!

Chcę pomagać kobietom, szczególnie tym, którym brakuje wiary w siebie. Zależy mi na tym, aby zauważyły jak bardzo wartościowymi są osobami.

Niska samoocena nie prowadzi nas w miejsca, w których chcemy być. Przez brak wiary w siebie wybieramy gorszą pracę, kiepskich partnerów, nienajlepszych przyjaciół. Boimy się podejmować decyzji, szczególnie tych, które są dobre przede wszystkim dla nas. Nie pozwalamy na to, aby zauważono nas w pracy. Nie wychodzimy z inicjatywą i wszystko zostawiamy losowi. Uważamy się za gorsze od innych, niepasujące.

 Moim marzeniem jest, aby każda kobieta, która do mnie trafi weszła na drogę poznania swoich wartości, akceptacji i zrozumienia siebie oraz zaufania do siebie. Jestem głęboko przekonana, że właśnie w tym kryje się pewność siebie i nienaruszone poczucie własnej wartości.

Po co? Po to, żeby mogła iść przez życie z uśmiechem, bez strachu, że sobie nie poradzi, z zaufaniem do siebie i swoich decyzji. Po to, żeby uwierzyła, że warta jest tego, aby w jej życiu działy się piękne rzeczy.  Po to, aby nie bała się zmian, aby nie bała się w pełni świadomie mówić „nie” i „tak” na zdarzające się okazje. Po to, aby podejmowała decyzje w zgodzie ze sobą i tym co dla niej ważne. 

Chcę dla każdej z nas, abyśmy były świadome i szczęśliwe!