fbpx
Zaznacz stronę

Cześć! Fajnie, że tu jesteś!

 

Nazywam się Edyta Racławska. Jestem coachem lub jeśli wolisz – trenerem rozwoju osobistego. Sama najbardziej lubię nazywać siebie Coachem dla Kobiet.

 

Pracuję z kobietami, które są niezadowolone ze swojej sytuacji zawodowej i chcą to zmienić. Mają pomysł, marzenie, ale boją się ryzyka lub brakuje im wiary w siebie.

Pomagam im podjąć najlepszą dla nich decyzję oraz takie działania, aby praca przynosiła im radość i spełnienie.

 

A tak prywatnie?

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą po trzydziestce.

Wyjazd za granicę w kilka dni? Rozwód? Decyzja o zmianie pracy? Decyzja o zupełnym przebranżowieniu się i własnej firmie? Tak, to o mnie!

Przyjaciele mówią mi, że jestem odważna i podejmuję odważne decyzje. Ja tego tak nie odbieram. Wszystkie moje decyzje są bardzo przemyślane i tego samego uczę moje klientki.

Moja praca, to moja pasja! Ale w wolnym czasie tańczę w rytmach zmysłowego latino.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

Co to jest coaching?

Coaching to rozwijająca się metoda pracy. To narzędzie, które jest głównie skierowane do osób, którym zależy na tym, by odnieść sukces w jakiejś dziedzinie życia.
Najprościej ujmując, coaching pomaga ludziom osiągnąć ich cele szybciej i łatwiej, niż gdyby pracowali nad nimi sami.

Jak przygotować się do sesji?

Nie martw się o to! Kiedy zdecydujesz się na Gratisową Konsultację ze mną, dostaniesz odpowiedni formularz z kilkoma pytaniami, które Cię przygotują do naszej rozmowy i ewentualnej dalszej współpracy.

Jak wyglądają sesje coachingowe?

Coaching to przede wszystkim rozmowa oparta na pytaniach. Jako Twój coach będę zadawać ich całe mnóstwo, zmuszając Cię do zastanowienia się nad kwestiami, o których być może nawet nie pomyślałaś. Pozwoli Ci to  na chwilę refleksji i dokonanie najlepszych dla Ciebie wyborów.

Jak często odbywają się sesje coachingowe?

Wszystko zależy od tego jak intensywnie jesteś gotowa pracować oraz jaka intensywność naszych spotkań będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Częstość i ilość spotkań dobierzemy indywidualnie pod Ciebie.

Czy coaching jest dla mnie?

Jeśli pragniesz zmian w swoim życiu, to tak! Coaching jest dla Ciebie!
Jednak pamiętaj: coaching to nie psychoterapia! Jeśli czujesz, że musisz przepracować przeszłość, zgłoś się do psychologa.

 

Skąd mam wiedzieć czy potrzebuję coachingu czy psychoterapii?

Jeśli cierpisz na depresję lub stany lękowe, najprawdopodobniej potrzebujesz psychoterapii.

Jeśli jednak nie jesteś pewna, co wybrać – po prostu umów się ze mną na Gratisową Konsultację. Porozmawiamy i razem sprawdzimy czy coaching jest dla Ciebie odpowiednią metodą na ten moment. 

 

Czy jedna sesja coachingowa wystarczy?

Nie! Jedna sesja może być skuteczna, ale prawdopodobnie zadziała na Ciebie jak dobra książka lub wykład motywacyjny. Po kilku dniach Twój zapał opadnie, a Ciebie dopadną wątpliwości czy dasz radę.
Coaching to proces. Moim klientkom zalecam minimum 3 miesiące pracy. Wszystko po to, abyś nie straciła swojej motywacji, celu oraz żebyś łatwiej uporała się z wszystkimi przeszkodami!

Jakie rady może dać mi coach?

Jako coach bardzo rzadko daję rady i tylko na wyraźną prośbę klienta. Tylko od Ciebie zależy czy je zastosujesz czy nie. To Ty bierzesz odpowiedzialność za swoje wybory i działania.  

Jaka jest rola coacha w procesie coachingowym?

Jako coach będę pilnować, żebyś przypadkiem nie zeszła ze swojej drogi, aby podejmowane przez Ciebie działania były zgodne z Tobą i prowadziły Cię do celu. Coach pomoże Ci również w uporaniu się z wszelkimi przeszkodami. Szczególnie tymi, które siedzą gdzieś głęboko w Tobie. Mówiąc w skrócie: coach dba o to, aby wydobyć Twój potencjał i żebyś poukładała swoje życie w najlepszy dla Ciebie sposób. 

 

Opinie klientów

"Edyta jest profesjonalnym coachem. Jest sympatyczną, pełną ciepła i empatii osobą. W swojej pracy jest zawsze w pełni skoncentrowana na kliencie i jego potrzebach. Umiejętność słuchania, cierpliwość i wewnętrzny spokój pozwalają klientowi poczuć się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie na sesjach. Każde spotkanie jest dużą dawką motywującej i pozytywnej energii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Bardzo serdecznie polecam każdemu!"

Aneta Roskosz, 40 lat

"Praca podczas sesji coachingowych z Edytą to bardzo twórcze i inspirujące doświadczenie. Pozwoliło mi ono spojrzeć na pewne aspekty i wydarzenia mojego życia z zupełnie innej perspektywy i znaleźć rozwiązania, których szukałam. Cieszę się, że mogłam z Tobą współpracować i dziękuję za ciepło i serdeczność, które od Ciebie otrzymałam 🙂 Gorąco polecam!"

Magdalena Wiśniewska, Przedsiębiorca

"Spotkanie podczas sesji konsultacyjnej przebiegło w pozytywnej atmosferze, a ja spokojniej podszedłem do procesu zakładania swojego sklepu internetowego i z większym dystansem sprostałem czekającym na mnie wyzwaniom."

Patryk, bloger

"Z Edytą przeszłam przez proces 5 sesji coachingowych. Jestem w szoku jak zmieniło się moje życie i to czego się dowiedziałam o sobie w ciągu tych 5 rozmów! Przeszłam pewnego rodzaju metamorfozę - od osoby, która szukała pomysłu na siebie, pewności, że obrany kierunek jest dobry, do osoby, która jest przekonana o swoim potencjale, ma plan jak go zrealizować i wewnętrzną siłę, a co najważniejsze - zrealizowane pierwsze kroki w tym kierunku. Edyta jest ekspertką w swojej dziedzinie - potrafi słuchać mądrze, empatycznie, zadawać takie pytania, które są kluczem do sedna sprawy. Ja jako osoba, która uwielbia rozwój osobisty, myślałam że sama potrafię poznać siebie i znaleźć w sobie odpowiedzi na wszystkie pytania, które mnie nurtują, jednak po rozmowach z Edytą, jestem przekonana, że taki efekt, w takim czasie, możliwy jest tylko z profesjonalnym coachem. Dziękuję Edyta!!!"

Ilona Bajorek, Dyrektor Zarządzający

"Edyta jest wspaniała! Nie tylko jako coach ale również jako człowiek. Nasze sesje oparte były na szacunku, serdeczności, wiedzy, cierpliwości i możliwości wzrastaniu. Proces coachingowy dał mi wiele dobrego. Byłam w takim punkcie w swoim życiu,że przez codzienne obowiązki i bieganine zaniedbalam swoje wnętrze. Zaniedbalam swoje ja. Decyzję, które miałam do podjęcia wymagały ode mnie tego, bym odnalazła się na nowo, bym świadomie podjęła te decyzje. Jestem w szoku jak w ciągu 5 sesji Edyta pokazała mi na nowo kim jestem, uświadomiła mi mój potencjał, nadała pewności, że droga, którą wybrałam jest dla mnie dobra. Pytania, które zdawała Edyta, a ja słyszałam je pierwszy raz, bo nigdy ich sobie nie zadalam, a warunkuja one kolejne etapy mojego życia były naprawdę odkrywcze! Nawet nie wiesz ile masz w sobie, dopóki Edyta Ci tego nie uswiadomi"

Aleksandra Mikołajczyk, Menager

"Miałam przyjemność z Edyta rozmawiać na 3 sesjach coachingowych. Edyta jest osobą spokojną, opanowaną, uśmiechniętą. Już od pierwszej sesji wiedziałam, że podejmę z Nią dłuższą współpracę. Rozmowy przebiegały zawsze w bezstresowej atmosferze, z uśmiechem i dużym spokojem. Przed Edyta można się bez problemu otworzyć, nie ma problemu w którym Ci nie pomoże. Byłam w momencie życia w którym nie widziałam co dalej, pogubiłam się, przytłoczyła mnie codzienna rzeczywistość, pęd życia, nie wiedziałam w którą stronę. Edyta w bardzo opanowany sposób pomogła mi podjąć decyzję. Dodała mi ogrom pewności siebie, mobilizacji, odwagi. Nauczyła mnie jak radzić sobie ze spadkiem pewności siebie, jakie ćwiczenia wykonywać kiedy mamy gorsze chwile. Pomogła obrać mi kierunek w którym mogę iść i bardzo zmobilizowała mnie do działania. Dzięki Niej już wiem, że nie ma się czego bać i trzeba robić w życiu to, co podpowiada Ci serce. Edyta potrafi słuchać i potrafi rozmawiać w taki sposób, że aż chce się ciągle coś mówić. Po sesjach z Edyta metamorfoza gwarantowana! Z całego serca polecam :)"

Natalia Nowak, Opiekunka

Skontaktuj się ze mną!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, albo chciałabyś podjąć ze mną współpracę zadzwoń do mnie na numer: +48 500 550 706 lub napisz wiadomość używając poniższego formularza.

14 + 6 =